Chłodziarko – zamrażarka Kernau w domu

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Wyślij na Email
Telegram

Chłodziarko – zamrażarka Kernau w domu – Witajcie! Wiecie, że przeprowadziliśmy się do nowego domu i powoli się urządzamy. Na moje szczęście spotkałam na drodze genialną firmę z którą mam przyjemność współpracować. Firma Kernau to polska marka wieloletnim doświadczeniem oferująca nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Marka jest niezawodna i dba o ekologię.  Tworzą produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele klientów oraz o środowisko naturalne. Posiadają w swoim asortymencie takie jak: chłodziarki, zamrażarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty grzewcze, okapy kuchenne zmywarki i dużo, dużo więcej…

Chłodziarko – zamrażarka Kernau w domu

Miałam przyjemność i dalej mam testować chłodziarko – zamrażarkę wolnostojącą KFSB 17191.1 NF B. Wyposażona w system NoFrost Multi Cooling,posiada również wiele przydatnych funkcji, takich jak funkcja Holiday, Super Freeze czy Super Cool. Lodówka zużywa niewiele energii za sprawą klasy F. Kostkarka Twistowa pozwala szybko i wygodnie przygotować ulubiony chłodzący napój. Model KFSB 17191.1 NF X to urządzenie o szerokości 90 cm i wysokości 176 cm. Na stronie możecie zobaczyć urządzenie w wirtualnej kuchni 360.

Technologie

Funkcja Holiday utrzymuje w pustej komorze lodówki względnie niską temperaturę przy niższym poborze energii elektrycznej. Eliminuje to powstawanie wewnątrz nieprzyjemnego zapachu a temperatura w zamrażarce pozostaje cały czas na ustawionym poziomie.

Balkoniki na drzwiach – chłodziarki Kernau zostały wyposażone, w taki sposób aby miały dużą ilość balkoników. Zaprojektowano je tak aby miały maksymalnie wykorzystaną przestrzeń a ich regulacja była wygodna i prosta. 

Szuflady na warzywa – przechowywanie produktów w lodówce to jeden z ważnych sposobów utrzymania żywności w bezpieczny sposób. Specjalna szuflada na warzywa przedłuża ich świeżość. Niska temperatura wpływa korzystnie na dłuższe przechowywanie żywności i jej mniejsze marnowanie. 

Nofrost multi cooling – to niezależne schładzanie komór chłodziarki i zamrażarki. System pozwala na precyzyjne sterowanie temperaturą, a dzięki niezależnym wentylatorom wilgotność w danej komorze pozostaje na odpowiednim poziomie, przedłużając świeżość przechowywanych produktów.

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca marki Kernau KFSB 17191.1 NF B wyposażona w system NoFrost Multi Cooling, dzięki któremu przechowywane w niej produkty będą dłużej świeże i zachowają wartości odżywcze. Użytkownik ma do dyspozycji wiele przydatnych funkcji, takich jak na przykład funkcja Holiday. Pozwala ona zminimalizować zużycie energii podczas dłuższej nieobecności domowników bez konieczności wyłączania chłodziarki. Z kolei funkcja Super Freeze w zamrażarce oraz funkcja Super Cool przyspieszają schładzanie żywności czy napojów. Dzięki innowacyjnemu podziałowi na strefę chłodzenia i mrożenia codzienne korzystanie z urządzenia jest wyjątkowo komfortowe. Obecna w zamrażarce Kostkarka Twistowa to maksymalna wygoda przygotowywania lodu. Wystarczy jedno delikatne przekręcenie pokrętła, aby wyjąć kostki lodu z pojemnika i cieszyć się perfekcyjnie schłodzonym napojem. Klasa F, jaką posiada urządzenie, to ekologiczne rozwiązanie oraz niższe rachunki za energię elektryczną. Chłodziarka została wyposażona także w alarm otwartych drzwi i blokadę rodzicielską. Design chłodziarki doskonale podkreśli nowoczesną aranżację Twojej kuchni.

NASZA OCENA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej chłodziarko – zamrażarki. Polecamy zakupy w sklepie KERNAU, to jeden z najlepszych sprzętów jaki mieliśmy. Każdy następny sprzęt kupimy właśnie w tym sklepie. Lodówka jest cicha, bardzo pojemna, jakość wykonania jest rewelacyjna! Wygląda bardzo nowocześnie i elegancko. To nie tylko pierwsze wrażenie, testujemy ją kilka miesięcy. Zakupy możecie zrobić na stronie KERNAU.

Życzę udanych zakupów!

DNL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ziemniaki, frytki, pieczone ziemniaki, ziemniaki hasselback
Obiad

Ziemniaki hasselback najlepszy przepis

Ziemniaki hasselback najlepszy przepis – aromatyczne ziemniaki z maślanym posmakiem. Banalnie proste w wykonaniu i przepyszne ziemniaczki. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że ziemniaki są pysznie

Zobacz więcej
babka jogurtowa z owocami
Fit ciasta

Fit babka jogurtowa z owocami

Skoro już jesteśmy w temacie przekąsek to ta łatwa w przygotowaniu fit babka jogurtowa z owocami jest idealną propozycją! Przede wszystkim fit babka jogurtowa z

Zobacz więcej
Fit ciasta

Pudding czekoladowy fit na zimno

Pudding czekoladowy fit na zimno – ekspresowy, pyszny pudding czekoladowy. Kiedy nachodzi Cię ochota na coś czekoladowego.. polecam ten szybki deser! Można dodać do puddingu

Zobacz więcej